ÖVRIGT / Diverse / Paraplyställ 11211392
nr 1121 1392
Paraplyställ
läder, 1900-tal, höjd: 51 cm
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 augusti 2017
kl 20:19:20
400 kr
450 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr